חדשות

ד"ר מיה קורן-מיכוביץ מונתה למנהלת המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי "אסף הרופא"

ד"ר קורן-מיכוביץ שימשה כרופאה בכירה במכון ההמטולוגי בבית החולים "שיבא" החל מ-2006, ומחליפה בתפקיד את ד"ר אברהם קורנברג, שפרש לגמלאות

ד"ר מיה קורן-מיכוביץ (צילום: "אסף הרופא")

ד"ר מיה קורן-מיכוביץ מונתה למנהלת המכון ההמטולוגי במרכז הרפואי "אסף הרופא" והיא מחליפה בתפקיד את ד"ר אברהם קורנברג, שהיה מנהל המכון כ-20 שנה ובימים אלו פרש לגמלאות.

ד"ר קורן-מיכוביץ (נשואה ואם ל-2) שימשה כרופאה בכירה במכון ההמטולוגי בבית החולים "שיבא" החל מ-2006, וכסגנית מנהל המחלקה ההמטו-אונקולוגית שם משנת 2014. היא משמשת כמרצה בכירה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב.

עם כניסתה לתפקיד אמרה ד"ר קורן-מיכוביץ: "אני מאמינה בהיכרות אישית בין המטופלים לצוות הרפואי"

עם כניסתה לתפקיד אמרה ד"ר קורן-מיכוביץ: "אני מאמינה בהיכרות אישית בין המטופלים לצוות הרפואי. חשוב לי להציע טיפול בכל שלבי המחלה ולכן אני שמה דגש מיוחד על הבאת חידושים מתוך מחקרים קליניים למכון ההמטולוגי, כדי לתת מענה לכל חולה גם בשלבי המחלה שבהם אופציות הטיפול הקיימות מצומצמות".

ד"ר בני דוידזון, מנהל המרכז הרפואי "אסף הרופא", ציין: "מינויה של ד"ר קורן-מיכוביץ הוא נדבך חשוב בהיבט המקצועי של בית החולים. אני משוכנע שכישוריה ואישיותה, יחד עם הניסיון שצברה בבית החולים 'שיבא', יצעידו את המכון שלנו באורח משמעותי קדימה - ואני מאחל לה הצלחה בתפקיד".

בהזדמנות זו הודה ד"ר דוידזון לד"ר קורנברג הפורש, על שנות פעילותו הרבות ועל תרומתו החשובה למכון ולמרכז הרפואי "אסף הרופא".

באחרונה החל בית החולים בבניית מחלקת אשפוז ייעודית, שבה יהיו חדרי בידוד, בנוסף למיטות האשפוז ההמטולוגיות הקיימות כיום. המחלקה אמורה להיות פעילה בתוך שנה. המטרה היא להגדיל את המכון כדי לקלוט יותר מאושפזים. כמו כן, יופעל בו אשפוז יום חדש, ויוקם מערך לרפואה מותאמת אישית.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "אסף הרופא",  המרכז הרפואי "שיבא",  מכון המטלוגיה,  ד"ר מיה קורן-מיכוביץ,  ד"ר אברהם קורנברג
תגובות