חדשות

"הלל יפה": מרפאה חדשה לטיפול במחלות זיהומיות בילדים

בית החולים בחדרה הודיע על המרפאה החדשה על רקע מינויה של ד"ר מיכל שטיין למנהלת היחידה למחלות זיהומיות

ד"ר מיכל שטיין (צילום: "הלל יפה")

מינוי חדש במרכז הרפואי "הלל יפה" בחדרה: ד"ר מיכל שטיין מונתה למנהלת היחידה למחלות זיהומיות. עם מינויה, הודיע המרכז הרפואי גם כי פתח מרפאה חדשה, שתעסוק באופן ממוקד במחלות זיהומיות בילדים.

ד"ר שטיין היא מומחית ברפואת ילדים ובמחלות זיהומיות. היא בוגרת בית הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים. התמחתה בין השנים 2002-1997 ברפואת ילדים בחטיבת הילדים של בית החולים "וולפסון" בחולון. בתום ההתמחות שימשה רופאה בכירה במחלקת לרפואה דחופה בילדים ובהמשך פנתה להתמחות-על במחלות זיהומיות.

בתום התמחותה ועד למינויה ב"הלל יפה" שימשה ד"ר שטיין כרופאה בכירה ויועצת למחלות זיהומיות בחטיבת הילדים של בית החולים וולפסון. בין השנים 2007 ל-2011 כיהנה כמזכירה הכללית של החברה הישראלית לרפואת ילדים (חיפ"ק). משנת 2013 היא מכהנת כמזכירת האיגוד למחלות זיהומיות. כמו כן, היא חברה בוועדה המייעצת לחיסונים במשרד הבריאות.

היחידה למחלות זיהומיות במרכז הרפואי "הלל יפה" מעניקה ייעוץ קליני למטופלים במסגרת מחלקות האשפוז השונות, עוסקת בפיקוח על מתן אנטיביוטיקה, במניעת זיהומים צולבים וגם בהוראת מתמחים וסטודנטים ובעבודות מחקר. בקרוב תורחב היחידה הן בכוח אדם רפואי וסיעודי וגם בשטחי הפעילות.

לפי הודעת בית החולים, במרפאה החדשה למחלות זיהומיות בקרב ילדים ניתנים שירותי ייעוץ על זיהומים מולדים, דלקות גרון חוזרות, מחלות חום חוזרות (כולל PFAFA), בירורים קליניים על הסיבות לחום מתמשך, ייעוץ במתן חיסונים (באופן שוטף וגם בנסיבות מיוחדות), טיפול במורסות חוזרות ועוד.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "הלל יפה",  ד"ר מיכל שטיין,  חיסונים,  מחלות זיהומיות
תגובות
12.03.2015, 20:46

ברכות לכל המנויים החדשים
ולדר׳ נמרון רון בהצלחה בתפקידו כמנהל אורטפדיה ב׳ ״הלל יפה״.