חדשות

בית החולים "אסף הרופא" קיבל מחדש את תעודת הכשרות מהרבנות

בסיכום עם מש' הבריאות הוגדל היקף ההשגחה במטבחי בית החולים; רב ביה"ח פוטר לפני כחודש, לאחר שנתפס מזייף את דיווחי הנוכחות שלו

הרבנות הראשית הודיעה שלשום (יום ו'), כי החזירה את תעודת הכשרות ל"אסף הרופא", לאחר הסכסוך שפרץ בינה ובין הנהלת המרכז הרפואי על רקע פיטורי רב בית החולים, שנתפס כשהוא מחתים כרטיס עבודה בזמן שלא עבד בבית החולים.

לפי הודעת הרבנות, רבה של באר-יעקב הסמוכה, ביחד עם צוות מחלקת הכשרות, "ביצעו את התיקונים הנדרשים במטבחי בית החולים" ויהיו אחראים מעתה על הכשרות. לפי הרבנות, השינויים כללו החלפת כלים שונים, שעוני שבת, וארונות הדורשים "השגחה מיוחדת". עם הנהלת בית החולים גם סוכם על הגדלת היקף ההשגחה במטבחים ולאחר שימונה רב לבית החולים תיתן הרבנות של באר-יעקב את תעודת הכשרות, כאשר למזנונים שאינם של בית החולים ימונה משגיח כשרות נפרד.

רב בית החולים הקודם, אליעזר מלכה, נתפס בחודש שעבר כשהוא מזייף את דיווחי הנוכחות שלו בבית החולים. הוא נשפט בבית הדין של נציבות שירות המדינה, זכה לנזיפה חמורה ופוטר. לאחר מכן, הודיעה הרבנות כי היא שוללת את תעודת הכשרות. משרד הבריאות והנהלת בית החולים הביעו תמיהה על עיתוי ההודעה.

היום (יום א'), כאמור, תוצב תעודת הכשרות ב"אסף הרופא".

נושאים קשורים:  חדשות,  משרד הבריאות,  הרבנות הראשית,  כשרות,  תעודת כשרות,  המרכז הרפואי "אסף הרופא"
תגובות
יהושוע
16.06.2014, 22:21

"להיות עם חופשי בארצנו..." כן, בטח!
נמאס מהכפייה הדתית!