חדשות

רופאים בכירים ב"שערי צדק" השתתפו בקליפ לשמירה על היגיינה

הסרטון הועלה ל"יוטיוב"; הרעיון שמאחורי היוזמה: להגביר את המודעות לנושא ולא להסתפק בכרזות ההסברה בשטח בית החולים הירושלמי

קליפ קצבי שהועלה לאתר "יוטיוב",  בו נראים רופאים בכירים ומנתחים מהמרכז הרפואי "שערי צדק" בירושלים שרים ורוקדים בקצב הראפ, נוצר במיוחד כדי להעלות את המודעות של הצוות הרפואי לצורך לשמור על תנאי היגיינה מירביים.

הרופאים ב"שערי צדק" התגייסו למבצע ללא היסוס. הם ראו בכך דרך יצירתית לבטא צורך חיוני – ולא להסתפק בכרזות ההסברה שנתלו ברחבי בית החולים, כפי שנוהגים עתה כל מוסדות הרפואה בארץ.

בצילומי הקליפ, שנעשו גם בחדרי הניתוח, נטלו חלק רופאים בכירים, מנתחים ובעלי מקצועות נוספים מחברי הצוות רפואי. גם מנהל בית החולים, פרופסור יונתן הלוי, נראה בו מצטט בישיבת צוות מלים מתוך השיר. פרופסור הלוי הדגיש בדיווח שפורסם היום (ב') ב"ידיעות אחרונות", כי "כל אחד ממשתתפי מבצע הצילומים פעל על פי כישוריו ומרצו". "ראינו בכך שליחות חשובה. המטרה: לעורר תשומת לב גדולה יותר לנושא החיוני", הוסיף.

את השיר כתב איתי בר על פי שיר ראפ של סבלימינל והצל. במאי הקליפ מני ספייר שיכנע את הנהלת בית החולים להסכים לצילומי הסרטון הפנימי הזה. הפיק: זאב קסלר; כוריאוגרף: רון כהן.

נושאים קשורים:  חדשות,  היגיינה,  פרופסור יונתן הלוי,  המרכז הרפואי "שערי צדק"
תגובות