חדשות

רמב"ם: מנהלות חדשות ליחידה לנפרולוגיית ילדים ולמחלקת פנימית א'

ד"ר דניאלה מגן מונתה למנהלת היחידה לנפרולוגיית ילדים ותיכנס לתפקיד בנובמבר; ד"ר אילת רז-פסטר מונתה למנהלת מחלקת פנימית א'

ד"ר דניאלה מגן, רופאה בכירה ביחידה לנפרולוגית ילדים, מונתה לתפקיד מנהלת היחידה. ד"ר מגן מיועדת להיכנס לתפקידה החדש בתחילת נובמבר.

ד"ר דניאלה מגן (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר דניאלה מגן (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר מגן הינה מרצה בכירה בפקולטה לרפואה של הטכניון, ובוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון.

היא התמחתה ברפואת ילדים במחלקת ילדים ב', בבית החולים ושימשה רופאה בכירה במחלקה זו. היא שותפה להקמת היחידה לנפרולוגיה ולדיאליזה בילדים ברמב"ם, שם גם התמחתה בנפרולוגית ילדים.

בנוסף, הודיע בית החולים כי ד"ר אילת רז- פסטר, רופאה בכירה במחלקת פנימית א' בבית החולים רמב"ם, מונתה לתפקיד מנהלת המחלקה.

ד"ר אילת רז-פסטר (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר אילת רז-פסטר (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר רז-פסטר היא בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בהצטיינות. ב-2001 סיימה את התמחותה ברפואה פנימית ברמב"ם והחלה את עבודתה כרופאה בכירה במחלקת פנימית א'. ב-2008 השלימה ד"ר רז-פסטר התמחות על במחלות זיהומיות.

ד"ר רז-פסטר הינה בעלת מינוי מרצה קליני, וקיבלה פרסי הצטיינות בהוראה מטעם הפקולטה לרפואה ב-1999, 2005, 2012 ו-2013. היא חברה בוועדת חינוך רפואי ובוועדת הערכה של הפקולטה לרפואה. ב-2010 מונתה ד"ר רז-פסטר לתפקיד יו"ר ועדת התמחות של ביה"ח, וב-2011 קיבלה פרס עובד מצטיין מטעם משרד הבריאות.

מחקריה של ד"ר רז-פסטר עוסקים בהבנת מנגנונים הקשורים ביתר לחץ דם, מערכת הרנין-אנגיוטנסין-אלדוסטרון וטרשת עורקים, וכן מחקרים הקשורים להתמחותה הנוספת במחלות זיהומיות ועוסקים בזיהומי חיידקים עמידים: מדדים פרוגנוסטיים בחולים עם נשאות או זיהום בחיידקים עמידים, הקשר בין צריכת אנטיביוטיקה להתפתחות עמידות בחיידקים, בדיקת אפשרויות של ארדיקציית נשאות של חיידקים עמידים וכן עבודות אפידמיולוגיות הקשורות לזיהומים במטופלים במחלקות בית החולים השונות.

עבודות מחקר נוספות מבוצעות בשיתוף פעולה עם חוקרי הפקולטה להנדסת חומרים ועוסקות בשילוב תכשירים אנטיביוטיים בחומרי תחליפי עצם למיניהם במטרה למנוע זיהומים הקשורים לניתוחים אורתופדיים.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "רמב"ם",  אילת רז-פסטר,  דניאלה מגן
תגובות
 
ד"ר שי שובל
30.09.2013, 13:03

מזל טוב איילת מאחללך המוך הצלחה בתפקיד וברכה וסיפוק בעבודה.

שי שובל

ד"ר עאמר חוסיין מלר"ד צפת
01.10.2013, 20:27

מזל טוב איילת. אין כמוך ראויה לתפקיד שיהיה לל בהצלחה
עאמר

assy nimer
02.10.2013, 08:10

ברכות לד"ר רז-פסטר עחל המנוי החדש
תעלי ותצליחי
אני גאה בך
נימר עאסי