חדשות

מנהל חדש לפגייה בביה"ח "זיו"

פרופסור אריק שיינוול, מומחה ברפואת ילדים ונאונטולוגיה, הגיע לבית החולים בצפת מ"קפלן" ומחליף בתפקיד את ד"ר גוטפריד, שיצא לגמלאות

פרופסור אריק שיינוול, מומחה ברפואת ילדים ונאונטולוגיה נכנס השבוע לתפקידו כמנהל החדש של המחלקה לטיפול מיוחד ביילוד (פגייה) במרכז הרפואי "זיו" שבצפת. הוא מחליף בתפקיד את ד"ר עמנואל גוטפריד שפרש לגמלאות. בנוסף ישתלב פרופסור שיינוולד בצוות המרצים בבית הספר החדש לרפואה של אוניברסיטת בר-אילן בצפת.

פרופ' אריק שיינוול (צילום: "זיו")

פרופ' אריק שיינוול (צילום: "זיו")

לפרופסור שיינוול ניסיון של 34 שנים ברפואה. הוא למד באוניברסיטת גלזגו ובית החולים King's College בלונדון. התמחה ברפואת ילדים ב"סורוקה" ועבר תת התמחות בנאונטולוגיה באוניברסיטת רוצ'סטר, מדינת ניו-יורק. עד כה שימש כמנהל המחלקה לטיפול נמרץ ביילוד בבית החולים "קפלן" ברחובות.

פרופסור שיינוול פרסם מאמרים רבים בכתבי עת רפואיים מקצועיים מובילים בעולם וכן כתב פרקים בכמה ספרי רפואה בינלאומיים. הוא שימש מרצה לרפואת ילדים בבתי הספר לרפואה של האוניברסיטה העברית בירושלים ואוניברסיטת בן-גוריון בנגב, וכן באוניברסיטת דנדי בסקוטלנד ובסטנפורד בארה"ב.

ד"ר אוסקר אמבון, מנהל המרכז הרפואי זיו, איחל לפרופסור שיינוול הצלחה בתפקידו החדש. "פרופסור שיינוול מצטרף לרשימה מכובדת של רופאים העובדים ב'זיו' ורואים בו את ביתם המקצועי". העבודה בפגייה, הדגיש, מצריכה "מסירות מוחלטת לתינוקות הרכים ולהוריהם, מקצועיות ורגישות סביב השעון".

נושאים קשורים:  חדשות,  נאונטולוגיה,  המרכז הרפואי "זיו",  פרופ' אריק שיינוול
תגובות
 
פרופ ראובן פייזר
18.09.2013, 15:49

מזל טוב. אני בטוח שתצליח במקומך החדש.
פרופ. ראובן פייזר