חדשות

מינויים ברמב"ם: שני רופאים בכירים קודמו לתפקידי ניהול יחידות

ד"ר סיימון וולפסון מונה למנהל המכון לרפואת כאב במרכז הרפואי "רמב"ם" שבחיפה וד"ר איל בראון כמנהל פנימית ח' בבית החולים

שני רופאים בכירים במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה קודמו לתפקידי ניהול בבית החולים.

ד"ר סיימון וולפסון, עד כה סגן מנהל המכון לרפואת כאב, מונה לתפקיד מנהל המכון. ד"ר וולפסון הוא מומחה בתחום השריר והשלד, ומשמש גם כיו"ר החברה הישראלית לרפואה מוסקולו-סקלטלית.

ד"ר סיימון וולפסון (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר סיימון וולפסון (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר אייל בראון, עד כה סגן מנהל מחלקת פנימית ב' ורופא בכיר ביחידה למחלות זיהומיות במרכז הרפואי רמב"ם, מונה למנהל מחלקה פנימית ח' בבית החולים.

ד"ר איל בראון (צילום: פיוטר פליטר)

ד"ר איל בראון (צילום: פיוטר פליטר)

פנימית ח' היא המחלקה השישית הפועלת במסגרת האגף הפנימי ברמב"ם. היא הוקמה בפברואר 2012, ומטפלת בחולים עם מגוון רחב של מחלות כרוניות, הדורשים הערכה והמשך טיפול.

דר" בראון גם מכהן כפרופסור משנה בפקולטה לרפואה של הטכניון. הוא בוגר הפקולטה והתמחה ברפואה פנימית ובמחלות זיהומיות, ברמב"ם. במקביל הוא עוסק גם במחקר, כאשר תחומי מחקריו העיקריים הם: אפידמיולוגיה של זיהומים הנרכשים בבית החולים, וחינוך רפואי.

נושאים קשורים:  חדשות,  המרכז הרפואי "רמב"ם",  אייל בראון,  סיימון וולפסון
תגובות
סיגי
26.07.2013, 07:58

ע

יש לי הכבוד להכיר את שניהם אישית
תותחים!!!!מגיע להם!

עזרא סזר לוי
08.08.2013, 00:16

דר סימון וולפסוןן אינו רק רופא מצויין בידיעותיו כי גם אדם נפלא היודע לתת טיפול מקצועי וגם לנסוך במטופליו שקט ובטחון. רופא מעולה אדם מצויין כן ירבו רופאים שכמותו

Dr Doron Coler
08.08.2013, 12:23

ברכות לד"ר סיימון וולפסון על המינוי. לא היה יכול להיות משהוא מתאים יותר לנהל מערכת עכשווית לטיפול בכאב. רצוי לציין גם הצלחתו בקידום הנושא בקרב רופא הקהילה ובניית דור העתיד לרופאי מטפלי בכאב. רופא דגול, ובסביבו צוות רב מקצועי, אנושי ומוכשר.
מאחל לד"ר וולפסון הרבה בהצלחה לקידום הרפואה לטיפול בכאב ומזור המטופלים.