חדשות

ד''ר אורן אגרנט מונה למנהל מרכז הלב החדש במעייני הישועה

ד"ר אגרנט ניהל עד כה את היחידה הקרדיולוגית במרכז הלב בשיבא

ד"ר אורן אגרנט שניהל עד כה את היחידה הקרדיולוגית במרכז הלב בשיבא בתל השומר ופרש לגמלאות, מונה בימים אלו לנהל את מרכז הלב החדש בבית החולים מעייני הישועה בבני-ברק. ד"ר אגרנט הוא קרדיולוג בכיר ומומחה לצנתורים. בית החולים מסר כי בעוד חודשים אחדים תיפתח בתחומו יחידת צנתורי לב חדשה ואותה ינהל ד"ר אגרנט. כן נשלמת בניית מבנה למרכז הלב, שבו ירוכזו כל השירותים  בתחום הקרדיולוגיה.

בשלב זה מעניק ד"ר אגרנט שירותי ייעוץ אישיים לחולים הסובלים ממכלול בעיות בתחום הלב: תעוקת חזה, אי-ספיקת לב, הפרעות קצב, מסתמים, ייעוץ טרום ניתוחי, הערכה לגבי סוג הניתוח שמומלץ לחולה הלב לעבור, מידת הסיכון וכיו"ב. כל זאת במסגרת יחידת הקרדיולוגיה במרפאות החוץ של בית החולים. כן יעניק ד"ר אגרנט הכוונה ושירותי ייעוץ למחלקה הפנימית ולמחלקת טיפול נמרץ.

ד"ר אורן אגרנט (באדיבות דוברות מעייני הישועה)

ד"ר אורן אגרנט (באדיבות דוברות מעייני הישועה)

לד"ר אגרנט ניסיון של 35 שנה בקרדיולוגיה קלינית ובצנתורים. הוא השתלם בתחומים אלו במרכזי רפואת הלב המובילים בליל, רואן, טולוז ופריס בצרפת ובהשתלמויות קצרות יותר בברוקלין (אצל פרופסור יעקב שני) וב-Heart Center בוושינגטון, ארה"ב.

"התמקדתי בפן הקליני ובקרדיולוגיה התערבותית" ציין ד"ר אגרנט בשיחה עם "דוקטורס אונלי". הוא ממשיך עדיין בחצי משרה בעבודתו במסגרת "קרן המחקרים" בשיבא וממתין שיימצא לו מחליף לניהול היחידה הקרדיולוגית (מחלקת האשפוז במכון הלב). עשרות אלפי חולי לב, בעיקר המקרים הקשים והמורכבים יותר, אובחנו וטופלו על-ידו במהלך שנות עבודתו הרבות.

פרופסור מוטי רביד, המנהל הרפואי של מעייני הישועה מסר כי על פי הסטטיסטיקה, תושבי בני ברק לבדה זקוקים מדי שנה לכ-1,000 פעולות צנתור. מנכ"ל בית החולים, הרב גרשון לידר, ציין כי הצטרפותו של ד"ר אגרנט לצוות הרפואי הבכיר מהווה קידום רפואי משמעותי לתושבי בני ברק והסביבה. בכוונת בית החולים להפעיל חדרי ניתוח חדשים, חדרי לידה, מכון דיאליזה, ובקרוב גם מחלקות יולדות וילדים חדשה.

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  צנתורי לב,  אורן אגרנט,  המרכז הרפואי "שיבא",  המרכז הרפואי "מעייני הישועה"
תגובות
 
לאה קריספין
07.08.2013, 19:52

רופא מעולה
מאחלת לו הצלחה