מינויים

שני מינויים בכירים בהלל יפה: מנהלת ליחידת העיניים ומנהל למחלקת הרדמה

ד"ר חכים אבו-ראס מונה למנהל מחלקת הרדמה וד"ר ביאטריס טיאוסנו למנהלת היחידה לרפואת עיניים

ד"ר ביאטריס טיאוסנו (באדיבות דוברות המרכז הרפואי הלל יפה)
ד"ר ביאטריס טיאוסנו (באדיבות דוברות המרכז הרפואי הלל יפה)

שני מינויי בכירים חדשים במרכז הרפואי הלל יפה בחדרה. ד"ר חכים אבו-ראס מונה למנהל מחלקת ההרדמה וד"ר ביאטריס טיאוסנו מונתה למנהלת יחידת העיניים.

ד"ר אבו-ראס הוא מוותיקי הרופאים בבית החולים הלל יפה. הוא מומחה בתחום ההרדמה משנת 1995, היה סגן מנהל מחלקת ההרדמה ואף מנהלה בפועל, לאחר שד"ר נוח ליברמן קודמו בתפקיד יצא לגמלאות. ד"ר אבו ראס חבר באיגוד הרופאים המרדימים בישראל ובין תכניותיו הקרובות גיוס כוח אדם נוסף למחלקתו ולטובת המערך הכירורגי של הלל יפה, מאחר שהיקף הניתוחים המתבצעים בו הולך וגדל משנה לשנה.

ד"ר חכים אבו ראס (באדיבות דוברות המרכז הרפואי הלל יפה)

ד"ר חכים אבו ראס (באדיבות דוברות המרכז הרפואי הלל יפה)

ד"ר ביאטריס טיאוסנו, היא רופאה חדשה בבית החולים בחדרה. היא מונתה למנהלת יחידת העיניים במקום פרופסור אבינועם אופיר, שפרש לגמלאות. ד"ר טיאוסנו חברה באיגוד רופאי העיניים ובחוג הישראלי לגלאוקומה. כמו כן היא אחראית לתחום הגלאוקומה בקופת חולים "מכבי" באזור הצפון.
ד"ר ביאטריס טיאוסנו התמחתה בגלאוקומה ב-Western Hospital בטורונטו. היא התמחתה בניתוחי קטרקט ובניתוחי גלאוקומה (בנפרד ובמשולב), והובילה את הכנסתו לשימוש של שתל תוך עיני זעיר מסוג Ex-PRESS, המיועד להורדת לחץ תוך עיני הגורם לגלאוקומה.

ד"ר ביאטריס טיאוסנו (באדיבות דוברות המרכז הרפואי הלל יפה)

ד"ר ביאטריס טיאוסנו (באדיבות דוברות המרכז הרפואי הלל יפה)

בין תוכניותיה הקרובות: הרחבת תחום הטיפול במחלת הגלאוקומה, כולל ניתוחים משולבים לטיפול בגלאוקומה ובקטרקט, הרחבת השירות הניתן בתחום ניתוחי הרשתית, ובעתיד שירות אוקולופלסטיקה ואסתטיקה של העין.

מנהל המרכז הרפואי הלל יפה פרופסור מאיר אורן ציין כי מינוי שני המומחים יאפשר את העמקת השירות שנותן מערך הטראומה והכירורגיה בבית החולים.

נושאים קשורים:  מינויים,  חדשות,  ביאטריס טיאוסנו,  רשתית העין,  המרכז הרפואי "הלל יפה",  טראומה,  קטרקט,  גלאוקומה,  מינויים,  הרדמה,  חכים אבו-ראס
תגובות
דר' חנן טאובר
13.12.2012, 21:55

ברכות לדר' חכים אבו ראס, בהצלחה!

ד"ר אשקר
14.12.2012, 07:12

ב בקר טוב לכולם
ברכותיי לידידי ד"ר חכים ולקולגה ד"ר ביאטריס .
יישר כח !
ע עלו והצליחו .
המשך שיתוף פעולה פורה .

איציק גוטמן
14.12.2012, 08:07

...ביאטריס, ברכות חמות, הכל בגלל רוטציה בנוירואופטלמולוגיה
בהצלחה, איציק גוטמן