חדשות

פרופסור בנימין ראובינוף מונה למנהל מחלקת נשים ויולדות בהדסה

פרופ' ראובינוף יחליף בתפקיד זה את פרופ' נרי לאופר שסיים תקופת כהונה של 10 שנים

פרופסור בנימין ראובינוף מונה למנהל מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי הדסה עין כרם. הוא מחליף בתפקיד את פרופסור נרי לאופר, שסיים תקופת כהונה של 10 שנים כמנהל המחלקה.

פרופ' ראובינוף הוא יליד ירושלים, נשוי ואב לשלושה. הוא סיים ב-1989 את לימודי הרפואה בבית ספר לרפואה של האוניברסיטה העברית והדסה והחל להתמחות ברפואת נשים ויולדות ב-1995. ב-1999 הוענק לו Ph.D. בביולוגיה התפתחותית מטעם אוניברסיטת "מונאש" באוסטרליה.

פרופסור בנימין ראובינוף. באדיבות הדסה עין כרם (צילום: אבי חיון)

פרופסור בנימין ראובינוף. באדיבות הדסה עין כרם (צילום: אבי חיון)

בתחום הקליני עוסק פרופ' ראובינוף בפוריות האישה והגבר, בתהליכי הפריה חוץ-גופית ובאבחון גנטי טרום השרשה. נוסף על תפקידו זה, הוא מנהל את הקתדרה על שם סידני שוורץ לחקר תאי הגזע העובריים האנושיים.

מחלקת נשים ויולדות בהדסה עין כרם מטפלת בכל התחומים הרפואיים המיוחדים לנשים ולנושאי פוריות גם בקרב גברים. המחלקה מפעילה מעבדות ומכונים, לרבות בנק זרע, מעבדה להפריה חוץ-גופית, תכנית לתרומת ביציות ועוד.

מנכ"ל "הדסה" פרופסור אהוד קוקיה מסר כי מחלקת נשים ויולדות במרכז הרפואי בעין כרם היא "חוד החנית של בית החולים" בכל הנוגע למתן שירות מקיף ומתקדם לנשים באזור ירושלים. בכל שנה נולדים בהדסה כ-11,000 תינוקות, כ-6,000 בעין כרם וכ-5,000 בהר הצופים.

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  פרופסור אהוד קוקיה,  פרופסור בנימין ראובינוף,  המרכז הרפואי "הדסה"
תגובות