חדשות

ד"ר ירון ריבר מונה למנהל המחלקה הנוירולוגית ב"הלל יפה"

ד"ר ריבר מחליף את פרופסור רפי קרסו שהיה מנהל המחלקה במשך 21 שנים

ד"ר ירון ריבר נכנס בימים אלו לתפקיד מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי "הלל יפה" בחדרה. הוא החליף את פרופסור רפי קרסו, שהקים את המחלקה והיה מנהלה במשך 21 שנים. פרופסור קרסו היה גם מנהל מרפאת הכאב בבית החולים והמנהל האקדמי של בית הספר לרפואה משלימה ב"הלל יפה" - תפקיד שאותו ימשיך למלא.

ד"ר ירון ריבר, מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי "הלל יפה" (באדיבות: הלל יפה)

ד"ר ירון ריבר, מנהל המחלקה הנוירולוגית במרכז הרפואי "הלל יפה" (באדיבות: הלל יפה)

ד"ר ריבר הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב (1985). הוא התמחה בנוירולוגיה בבית החולים "הדסה" עין כרם, שם היה רופא עד 1996. את תת-ההתמחות (fellowship) ברפואת כאב עשה ב-1997-1996 במחלקה הנוירו-אונקולוגית במרכז הרפואי "סלואן קטרינג" לחקר הסרטן בניו יורק, ארה"ב. הוא עשה תת התמחות נוספת כעבור שנה בשירות לשיקום ולטיפול בכאב כרוני, בבית החולים אבוט נורת'ווסטרן שבמיניאפוליס, מינסוטה, ארה"ב.

בשובו לישראל בשנת 1998 כיהן כרופא בכיר במחלקה לנוירולוגיה בבית החולים "בני ציון" בחיפה, וניהל את מרפאת כאבי הראש. ב-2009 מונה לסגן מנהל המחלקה לנוירולוגיה במרכז הרפואי "הלל יפה". ב"הלל יפה" פיתח ד"ר ריבר את שירות מרפאת הבוטוקוס, ניהל את מרפאת כאבי הראש ובאחרונה היה שותף בפתיחת מרפאת המומחים המשולבת לטיפול בסינקופה (עילפון). מחקריו עוסקים בתחום כאבי הצוואר וכאבים המוקרנים ממערכת השריר והשלד

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  ירון ריבר,  המרכז הרפואי "הלל יפה"
תגובות