חדשות

הר"י הפיצה לרופאים איגרת ובה רשימת תוספות השכר

הר"י מעמידה לרשות כל רופא שיחפוץ בכך יועץ כלכלי על מנת לוודא שהרופא מקבל את כל המגיע לו לפי הסכם השכר החדש

ד"ר ליאוניד אידלמן (צילום: יונתן בלום)

ד"ר ליאוניד אידלמן (צילום: יונתן בלום)

ההסתדרות הרפואית הפיצה היום (יום א') לכל הרופאים איגרת מיוחדת ובה מפורטת רשימת כל תוספות השכר שהיה עליהם לקבל החל מאוגוסט האחרון ושאמורות להתקבל בהמשך בהתאם להסכם שנחתם עם האוצר ועם המעסיקים.

מטרת האיגרת לסייע לרופאים לוודא שההשתכרות שלהם היא אכן בהתאם להסכמים ולהחלטות ועדת המעקב שהוקמה בעקבות זאת.

במכתב לרופאים מציין יו"ר הר"י ד"ר ליאוניד אידלמן כי אם יש למישהו שאלות הוא מוזמן לפנות למחלקה המשפטית של הר"י. במידת הצורך יועמד לרשות כל רופא יועץ כלכלי מחברת דלויט שמכיר היטב את מבנה השכר בהסכם הקיבוצי.

לאיגרת רשימת תוספות השכר

נושאים קשורים:  חדשות,  משרד האוצר,  הסכם קיבוצי,  תוספות שכר,  ההסתדרות הרפואית בישראל
תגובות
 
izhak
04.03.2012, 20:58

אני לא קיבלתי את המכתב ואי אפשר לפתוח אותו בקישור מתחת למאמר.

ד"ר לאוניד גזין
04.03.2012, 23:41

שלום ויש משהוא לרופאי משפחה? או שאנחנו לא מקבלים כלום?

דר ראול גינסברג
05.03.2012, 01:37

איך אתה לא מיתביש ד"ר אידלמן? מיתפרסם רשימת התוספות שחר של רופאים פעילים ואין שום עליה בגימלאות! על מה אתה חשבתה בזמן החתימת ההסקם? גם אתה תהיה פעם גימלאי ! תיתביש לך! שלא טיפלתה גם על בתוספת לגימלאים כלל ובפרט לגימלאים רופאים עובדי מדינה שמקבלים גימלה תקציבית ואין לכם קרנות פנסיה כמו יש לרופאים בקופ"ח בתי חולים מ"מ ו של קופ"ח כללית החדשהץמה עם רופאים לישקות הבריות?MM

ד"ר אלחין עודה
05.03.2012, 08:52

אנחנו עובדי לאומית שירותי בריאות טרם קבלנו מההסכם לו אגורה אחד ותאה מתפאר בהשייגים שלך על מה זאת בושה לך להסתדרות הרופאית .

ד"ר יוסף עזרי
06.03.2012, 16:57

בכל השביתה של הרופאים הארוכה הזאת לא שמעתי שמדברים על
הרופאים שעמורים לפרוש לגמלאות. מה קורה עם הפנסיה של הרופאים?? היא תשתנה בכלל,תעלה או לא? האם השביתה שהייתה מייצגת רק את הרופאים שמעוסקים ולא את הגמלאים??
אודה לכם על תשובה "דוגרית"
בתודה וכבוד רב
ד"ר יוסף עזרי

דר ראול גינסברג
06.03.2012, 21:47

כראתי את התגובה של ד"ר יוסף עזרי ושמחתי שכב ממשיך את התגובות שלי לאבל שנעסה לציבור הרןפאים הגימלאים ד"ר יוסף עזרי הוא הרישואן שמתיחס להבעיה של פנסיה לא מטופלת של הגימלאים כן ד"ר עזרי שחחו אותנו! ביודעין או מי תימתום! שחחו שכל הרופאים יהיו פעם גימלאים! מה יאסו אז? יעבדו פרטית? לא כל אחד יכול! כי לא כל הרופאים כירורגים קארדיולוגים ורופאי עור ומין יש גם רופעאם בריאות הציבור מרדימים הומאופטים רופאי משפחה .רופארם פנימים גאסטרו מחלות אוטואימוניות ראומטולוגים וכ"ד וכל אלה לא תמיד יכולים לעבוד פרטי וחיים מהחיסחונות ביטוח לאומי והגימלה! הגימלה הממוצה היא נעה בין

כ-5000 - 10000 ויש צורך שפעם ל -5 שנים לתקן ולהוסיף עליה לפחות תוספת10%-25 אני חושב שכל הרופאים שחושבים כמונו צריכים להיתבטות ולכתוב את דעתם לחרי וישיר לד"ר אידלמן ולשאול מדוע אסה זות?אולאי כדי לא להפריה לרופאים הפעילים? אני חושב שהוא צריך להיתפתר לאלטר ולימסור את השרבית למנכ"ל חדש ונימרץ

אפל
08.03.2012, 15:54

במשך כל המשא ומתן לא הוזכו הגימלאים ,למרות שהיו פניות אל הגורמים שניהלו את המשא ומתן.
הגימלה לאחר 39 שנות עבודה לפני מש היא כ-8000 שח,האם ידוע לכם מה הגימלה של עובדי חברת החשמל.שם הפנסיה ממשיכה להתקדם עם כל שינוי בחוזה ההעסקה של העובדים בפועל.
כמו כן ושנם גימלאים שפרשו בתחילת השנה ןההסכים מתחילים ב 08/11 מי ידאג להפרשים ?