חדשות

פרופ' ראובן ברגמן, מנהל מחלקת עור ברמב"ם, מונה לפרופסור מן המניין בטכניון

שני מינויים נוספים של בכירים ברמב"ם: ד"ר אילנה אורן מונתה למנהלת בפועל של היחידה למחלות זיהומיות וד"ר עידו שולט מנהל המרפאה להיריון בסיכון קודם למרצה קליני בכיר

המרכז הרפואי רמב"ם_לוגושלושה מנויים חדשים במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה:

פרופסור ראובן ברגמן, מנהל מחלקת עור והשירות הדרמטו-פתולוגי במכון הפתולוגי, הועלה לדרגה פרופסור מן המניין בפקולטה לרפואה של הטכניון. פרופסור ברגמן משמש כחבר מערכת בשלושה עיתונים מדעיים בין-לאומיים בתחום רפואת העור והפתולוגיה של העור.

פרופסור ראובן ברגמן

פרופסור ראובן ברגמן (צילום: בי"ח רמב"ם)

הוא בוגר הפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל-אביב, התמחה במחלקת עור ברמב"ם וסיים תת-התמחות בפתולוגיה של העור במרכז הרפואי האוניברסיטאי של ניו-יורק.

בהמשך השתלם בלימפומות של העור במרכז הרפואי Mayo ברוצ'סטר במדינת מינסוטה, ארה"ב, ובאבחון מוקדם של המלנומה באוניברסיטת סידני, אוסטרליה.

כמו כן, השתלם במיקרוסקופיה אלקטרונית ובאימונו-פלורסנציה. פרופסור ברגמן ייסד את המעבדה לדרמטולוגיה מולקולרית במחלקת העור ברמב"ם, העוסקת בעיקר בגנטיקה מולקולרית של מחלות עור תורשתיות.

ד"ר עידו שולט (צילום: בי"ח רמב"ם)

ד"ר עידו שולט (צילום: בי"ח רמב"ם)

פרופסור רנטו פינקלשטיין (צילום: בי"ח רמב"ם)

פרופסור רנטו פינקלשטיין (צילום: בי"ח רמב"ם)

תחומי המחקר העיקריים שלו הם פתולוגיה וקליניקה של גידולי עור מלנוצטריים, לימפומות של העור, מחלות עור גנטיות, סרקומה על-שם קפושי ורפואת עור בילדים. בנושאים אלו חיבר למעלה מ-150 מאמרים מדעיים וכתב כמה פרקים בספרי דרמטולוגיה ופתולוגיה של העור.

ד"ר עידו שולט, מנהל המרפאה להיריון בסיכון מונה למרצה קליני בכיר בפקולטה לרפואה של הטכניון.

עם פרישתו לגמלאות של פרופסור רנטו פינקלשטיין, מנהל היחידה למחלות זיהומיות, מונתה ד"ר אילנה אורן למנהלת בפועל של היחידה.

נושאים קשורים:  חדשות,  מינויים,  הפקולטה לרפואה בטכניון,  רפואת עור,  המרכז הרפואי "רמב"ם",  עידו שולט,  פרופסור ראובן ברגמן,  אילנה אורן
תגובות