חדשות

פרופסור אמיליה חודק מונתה למנהלת מחלקת עור בבילינסון

"אני רואה בחזוני את המחלקה כמובילה באיכות הטיפול לחולה, בהוראה ובמחקר" אמרה פרופסור חודק עם כניסתה לתפקיד החדש

פרופסור אמיליה חודק (צילום: יח"צ)

פרופסור אמיליה חודק (צילום: יח"צ)

פרופסור אמיליה חודק, מונתה למנהלת מחלקת עור בבית החולים בילינסון. היא מחליפה בתפקיד זה את פרופסור מיכאל דוד.

פרופסור חודק, נשואה ואם לשניים, החלה את לימודיה האקדמיים בטכניון בחיפה וסיימה לימודי רפואה באוניברסיטת תל-אביב. את ההתמחות בדרמטולוגיה עשתה בבית החולים בילינסון.

תחומי המחקר וההתמחות של פרופסור חודק כוללים את כלל מחלות העור, אך היא התמקדה בסרטן העור ובעיקר בלימפומות עור ופסוריאזיס.

מ-2002 ועד אשתקד כיהנה פרופסור חודק כמנהלת היחידה לסרטן העור בבית החולים בילינסון ומ-2007 ועד 2011 גם עמדה בראש החוג לדרמטולוגיה בפקולטה לרפואה באוניברסיטת תל אביב. מ-2010 היא חברה בהנהלה העולמית (Board) של החברה הבין-לאומית ללימפומה של העור (ISCL) ובוועדת ההנחיות לטיפולי פוטו-תראפיה של האגודה האמריקאית ללימפומה של העור (USCLC).

עם כניסתה לתפקיד החדש אמרה פרופסור חודק: "אני רואה בחזוני את המחלקה כמובילה באיכות הטיפול לחולה, כמובילה בהוראה ובמחקר - תוך דגש על עבודת צוות בונה. החזון שלי הוא מחלקה עם מוקדי מצוינות בתחומים השונים של רפואת העור המספקת שירותים רחבים ביותר לחולים לצד השקעה בהוראת הסטודנטים והמתמחים ושימת דגש על מחקר קליני ובסיסי".פרופסור

נושאים קשורים:  חדשות,  סרטן עור,  לימפומה,  מינויים,  רפואת עור,  פרופסור אמיליה חודק,  המרכז הרפואי "רבין"
תגובות
ד"ר אבינועם צברי
15.02.2012, 08:06

מזל טוב ובהצלחה לבת כיתתי בבית הספר לרפואה בתל אביב. אכן, ההשקעה בתקופת הלימודים, שווה.
ראויה ומוכשרת.
בשם מחזור רפואנים פוסט מלחמת יום כיפור. (1974).

יוסף שמרון
17.02.2012, 22:05

שפע ברכות חמות מקרב לב לפרופסור חודק על המנוי הבכיר.בטוחני שאין ראוי ומתאים מפרופסור חודק למשרה בכירה זו.מהידע שלי ונסיוני בטוחני אכן היא תצליח בחזון שקבעה לעצמה ומשוכנע שחולים ומטופלים של מחלקתה יהנו ממנויה למנהלת מחלקת עור.