חדשות

שיבא אירח משלחת של 50 מנהלי בתי חולים מארה"ב ומקנדה

כנס ראשון למנהלי בתי חולים מצפון אמריקה מתקיים השבוע בתל-אביב לשם הצגת טכנולוגיות רפואיות מתקדמות וחדשניות שפותחו בישראל

כ-50 מנהלי בתי חולים מארה"ב ומקנדה מבקרים השבוע בישראל ומשתתפים בכנס ראשון מסוגו שהחל ב-5 בפברואר ויימשך חמישה ימים. את הכנס יזם וארגן מכון היצוא בשיתוף עם משרדי החוץ והתמ"ת. במסגרת הכנס ביקרו האורחים גם במרכז הרפואי שיבא בתל-השומר.

מטרת הכנס להציג לאורחים את מיטב הטכנולוגיות הישראליות בתחום המכשור והמחשוב הרפואי בניסיון לקדם יצוא של מוצרים אלו שפותחו בחברות ישראליות. עוד נועד הביקור ליצירת מפגשים עסקיים עם מנהלי רכש ומקבלי החלטות בתחום הרפואי במוסדות הללו.

משלחת מנהלי בתי החולים מצפון אמריקה בביקור בשיבא השבוע (צילום: בי"ח שיבא)

משלחת מנהלי בתי החולים מצפון אמריקה בביקור בשיבא השבוע (צילום: בי"ח שיבא)

חברי המשלחת שביקרו במרכז הרפואי שיבא סיירו בבית החולים וקיבלו סקירה כללית על הפעילות המתקיימת בו ובכלל זה על המרכז לסימולציה רפואית, בניהולו של פרופסור אמיתי זיו, סגן מנהל המרכז הרפואי.

ד"ר ארי שמיס, מנהל בית החולים הכללי הרצה לאורחים על "מדידה והערכת ביצועים של בית חולים - האם התוצאה שווה את המאמצים?" פרופסור שלמה נוי, פרופסור אריה אורנשטיין, פרופסור גדעון רכבי וד"ר שומרון בן חורין, התייחסו להיבטי החדשנות הרפואית בפעילות בשיבא.

בין האורחים הייתה מארי ג'ו חדד, נשיאה ומנהלת בית החולים לילדים בטורונטו קנדה, צ'ארלס קהאן נשיא ומנהל איגוד בתי החולים בארה"ב וג'וזף מפה נשיא ומנהל בית החולים "הר סיני" בניו-יורק.

נושאים קשורים:  חדשות,  משרד החוץ,  משרד התמ"ת,  מכון היצוא,  טכנולוגיות רפואיות,  ארי שמיס,  המרכז הרפואי "שיבא"
תגובות