חדשות

ספר חדש בנושא הפרעות אכילה

ספר חדש באנגלית, שערכו הפרופסורים יעל לצר מרמב"ם, דניאל שטיין משיבא ויואב מריק, ריכז את כל הידוע ממחקרים על בעיית הפרעות האכילה

שיתוף פעולה בין פרופסור יעל לצר מנהלת המרפאה לטיפול בהפרעות אכילה במרכז הרפואי רמב"ם בחיפה, פרופסור דניאל שטיין מנהל המרפאה להפרעות אכילה בקרב ילדים ונוער במרכז הרפואי שיבא בתל-השומר ופרופסור יואב מריק רופא ילדים בהתמחותו ועורך ספרים רבים בנושא זה, "הוליד" ספר חדש באנגלית הסוקר את החידושים והעדכונים האחרונים בחקר הפרעות האכילה.

הספר Understanding Eating Disorders: Integrating Culture, Psychology and Biology יצא בהוצאת "נובה" (Nova) בארה"ב . פרופסור לצר מסרה כי מטרת הספר לספק מידע מקצועי נרחב על כלל התופעות הקשורות בהפרעות אכילה, על תוצאות המחקרים החדשים שהצטברו בתחום, על הידע הקיים וגם על הדיונים המקצועיים והפילוסופיים ועל סוגיות שונות, רפואיות ואחרות, הנוגעות לבעיית הפרעות האכילה.

הספר מיועד לרופאים העוסקים בתחום וכן לאנשי מקצוע אחרים שיש להם נגיעה לבעיות מהסוג הזה. גם הקהל הרחב עשוי למצוא בו עניין. בין מחברי המאמרים בספר שלושת עורכיו וכן אנשי מפתח בתחום מהעולם.

פרופסור יעל לצר (צילום: בי"ח רמב"ם)

פרופסור יעל לצר (צילום: בי"ח רמב"ם)

נושאים קשורים:  חדשות,  הפרעות אכילה,  פרופסור יעל לצר,  פרופסור דניאל שטיין,  פרופסור יואב מריק
תגובות