חדשות

ספר חדש לאיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה: קובץ ניירות עמדה

הספר, יוזמה של הועד היוצא הארצי של האיגוד, כולל קרוב לחמישים ניירות עמדה עדכניים שהוציא האיגוד בשנים האחרונות

האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה: קובץ ניירות עמדה
האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה: קובץ ניירות עמדה

האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה: קובץ ניירות עמדה

האיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה השיק, במהלך הכנס השנתי של האיגוד שנערך בשבוע שעבר, ספר חדש - קובץ ניירות עמדה. הספר, יוזמה של הועד היוצא הארצי של האיגוד, חולק במהלך הכנס והוא כולל קרוב לחמישים ניירות עמדה עדכניים שהוציא האיגוד בשנים האחרונות, המהווים את נושאי הליבה בהם עוסקים הגינקולוגים בחיי היום יום בבתי החולים ובקהילה.

פרופ' אריה הרמן, יו"ר היוצא של איגוד הגניקולוגיה: "מפעל ניירות העמדה קרם עור וגידים בעת כהונתו של פרופ' משיח כיו"ר האיגוד. ממשיכיו, פרופ' לסינג ופרופ' שלו, פעלו רבות להרחבת הפרויקט וגם הוועד הנוכחי נרתם למשימה".

בהכנת והפקת הספר טיפלו מטעם הועד היוצא של האיגוד ד"ר קלנר, ד"ר חן, פרופ' רבל וד"ר פורת. בכוונת האיגוד להפוך את הפרויקט למסורת, אחת לשלוש שנים, עם סיום פעילות הוועד הארצי.

אף כי ניירות העמדה מייצגים את ההסכמה הרחבה של גורמים מובילים במיילדות, גינקולוגיה ופריון לגבי אמות המידה הרפואיות המקובלות, הרי שאין לראות בהם הנחיה רפואית מחייבת הפוגעת באוטונומיה המקצועית של הרופאים. "ראוי שחברי האיגוד ייקחו בחשבון את העובדה שמערכות שונות - רפואיות, משפטיות וחברתיות - נותנות משקל לתוכן ניירות העמדה בעת הדיונים במסגרות השונות. לפיכך מומלץ שקובץ זה, המרכז את ניירות העמדה של האיגוד, יהיה זמין לשימוש חברי האיגוד", מוסיף פרופ' הרמן, בדברי הברכה שלו בספר.

יצוין כי חברת "טבע" נענתה לבקשת האיגוד והעניקה חסות לפרוייקט הפקת הספר.
גינקולוגים חברי האיגוד, שמעוניינים לקבל את הספר מוזמנים לפנות במייל ל- חברת טבע,   ולציין בשורת הנושא "ספר קובץ ניירות עמדה" וכן את הפרטים הבאים: שם, שם משפחה, כתובת, וטלפון לשם שליחת הספר.

נושאים קשורים:  חדשות,  פרופ' הרמן
תגובות