חדשות

שני רופאים במחלקת ההרדמה בוולפסון קיבלו תואר מומחה ברפואת כאב

השניים הם ד"ר ארנולד שטיין וד"ר מריאן ויסנברג. מנהל מחלקת ההרדמה בוולפסון פרופסור עזרי בירך על הקידום וציין את מקצועיותם של שני הרופאים

קידומים במחלקת ההרדמה במרכז הרפואי וולפסון בחולון: ד"ר ארנולד שטיין וד"ר מריאן וייסנברג קיבלו תואר רופא מומחה ברפואת כאב, נוסף על היותם מומחים ותיקים בתחום ההרדמה.

מימין: ד"ר ארנולד שטיין, פרופ' טיבריו עזרי וד"ר מריאן ויסנברג (צילום: ברק נונא)

מימין: ד"ר ארנולד שטיין, פרופ' טיבריו עזרי וד"ר מריאן ויסנברג (צילום: ברק נונא)

ד"ר וייסנברג (57), אב לשתי בנות, סיים התמחות בהרדמה בבית החולים איכילוב ומכהן כרופא בכיר במחלקת ההרדמה בוולפסון מאז שנת 1994. כמו כן, הוא מכהן כמומחה בטיפול בכאב במרפאת הכאב של בית החולים. הוא סיים תת-התמחות בהרדמת ילדים בשניידר.

ד"ר שטיין (50), אב ל-3 ילדים, סיים התמחות ב"קפלן" בתחום ההרדמה. לאחר מכן עסק ברפואת כאב בטקסס, ארה"ב. בשנת 2000 החל לעבוד בוולפסון כרופא בכיר במחלקת ההרדמה. כיום הוא מנהל את מרפאת הכאב.

פרופסור טיבריו עזרי, מנהל מחלקת ההרדמה בוולפסון ציין את מקצועיותם ומסירותם של ד"ר שטיין וד"ר וייסנברג "ההופכים את סבלם של החולים לנסבל ונותנים להם תקווה לחיים".

נושאים קשורים:  חדשות,  הרדמה,  מינויים,  רפואת כאב,  ארנולד שטיין,  מריאן וייסנברג,  פרופסור טיבריו עזרי,  המרכז הרפואי וולפסון
תגובות