חדשות

פרופסור יריב יוגב מונה למנהל חדרי הלידה בבית החולים לנשים בבילינסון

פרופסור יוגב, חבר האיגוד הישראלי למיילדות וגניקולוגיה, מתמחה בהריון בסיכון גבוה, סיבוכי הריון ומרכז את נושא הסוכרת בהריון באגודה האמריקנית לרפואת אם ועובר

פרופסור יריב יוגב (באדיבות דוברות בילינסון)

פרופסור יריב יוגב (באדיבות דוברות בילינסון)

פרופסור יריב יוגב (40) מונה למנהל חדרי הלידה בבית החולים לנשים ב"בילינסון". עד כה, שימש רופא בכיר ביחידה לרפואת אם ועובר בבית החולים. יוגב קיבל את התואר פרופסור לרפואה בהיותו בן 39 - הצעיר ביותר בישראל.

פרופסור יוגב, נשוי +2, למד בביה"ס לרפואה בטכניון, התמחה במיילדות ובגינקולוגיה בבילינסון והשלים התמחות-על ברפואת אם ועובר באוניברסיטת קולומביה בניו יורק. תחומי התמחותו העיקריים: הריון בסיכון גבוה וסיבוכי הריון.

בנוסף לתפקידיו בבית-החולים מרכז פרופסור יוגב את תחום הסוכרת בהריון באגודה האמריקאית לרפואת אם ועובר, מכהן כיו"ר הועדה לבחינות סטודנטים לרפואה באוניברסיטת תל אביב, מרכז את הוראת הגינקולוגיה ומערכת הרבייה בתכנית ארבע- שנתית בביה"ס לרפואה וחבר הוועדה לכתיבת בחינות ההתמחות במיילדות ובגינקולוגיה. בנוסף, משמש גם חבר הוועדה למענקי מחקר של המדען הראשי משרד הבריאות.

עד כה פרסם יוגב כ-120 מאמרים בכתבי עת מדעיים יוקרתיים בתחום המיילדות והגינקולוגיה ופרקים בספרי עיון מקצועיים בתחום. הוא חבר ועד החברה הישראלית לרפואת אם עובר והאיגוד הישראלי למיילדות וגינקולוגיה, והחברה הישראלית לרפואה מגדרית.

עם כניסתו לתפקיד אמר פרופסור יוגב כי הוא מטרתו להמשיך ולהעניק חוויה בטוחה, מקצועית ואנושית ליולדת, לפתח ולהוביל את המחקר בתחום המילדותי תוך שימוש בטכנולוגיות חדשות פורצות דרך.

נושאים קשורים:  חדשות,  רפואת נשים,  מינויים,  חדרי לידה,  פרופסור יריב יוגב,  המרכז הרפואי "רבין"
תגובות