ד"ר עבד אלראזק מוראד

doctors-project_2

morad-abed-razekד"ר עבד אלראזק מוראד - רופא מתמחה במחלקת כירורגיית פה, פנים ולסתות
בן 38, נשוי + 3, תושב נצרת
המרכז הרפואי ע"ש ברוך פדה – פוריה 

הסיבה שבזכותה נבחר על ידי המרכז הרפואי: ד"ר עבד אלראזק מוראד נבחר בזכות כישוריו והישגיו המקצועיים ובזכות היותו איש נעים הליכות, קשוב לזולת המוכן תמיד לעזור. הוא סיים את לימודיו ברפואה וברפואת שיניים בפקולטה לרפואה בהדסה ירושלים בהצטיינות יתרה ולאחר מכן עבד כשנתיים בתור מתמחה במחלקה לכירורגיה כללית בבית חולים העמק. לפני שלושה חודשים סיים את בחינות המומחיות בכירורגיית הפה והלסתות בהצטיינות ומועמד לבצע השתלמות בחו"ל בתחום אונקולוגיה ראש-צוואר ושחזור מיקרוכירורגי בתחום זה.

מסלול הלימודים עד כה: בעל תואר כפול ברפואת שיניים וברפואה, שניהם מהאוניברסיטה העברית, הדסה עין כרם. לאחר מכן התמחה כשנה במחלקת כירורגיה כללית לפני שהתחיל את ההתמחות שלו בכירורגיית פה, פנים ולסתות.

מחקר והישגים: ד"ר מוראד התקבל לקבוצה מצומצמת של רופאים במסגרת תכנית מנהיגות רפואית בגליל מטעם המשרד לפיתוח הנגב והגליל.

מנטור או מודל לחיקוי? "ד"ר אבו-אלנעאג עימאד, רופא מוביל בתחום כירורגיית פה, פנים ולסתות אשר מתמחה בכירורגיה אונקולוגית של ראש וצוואר, מנהל המחלקה במרכז הרפואי פדה – פוריה".

מדוע בחרת בתחום הרפואי הזה? "זהו תחום כירורגיה ייחודי המשלב קשת רחבה של טיפולים, מכירורגיה מינורית אסתטית ועד לכירורגיה אונקולוגית של ראש וצוואר. כירורגיית פה, פנים ולסתות – הפנים של הכירורגיה".

תכניות לעתיד? "המשך הכשרה בתחום כירורגיה משחזרת של פה פנים ולסתות בחו"ל ובהמשך עבודה כרופא בכיר במחלקה בשילוב עם מחקר קליני והדרכה קלינית לסטודנטים ברפואה".